KONTAKTY

Retro AUTOPUJČOVNA - Ladislav Hrubý
Areál býv. textil. továrny Seba
Tanvald 468 41
tel: +420 732 112 612
fax: ----------------------------------------
info(a)retro-auta.cz
Edice RETRO-AUTA + E-SHOP KB Barko s.r.o.
Kralická 79, Liberec 7, 460 07 tel.:482 770 244

 

Vidoekanál Retro-auta:

Google+ Retro-auta:

Facebook Retro-auta:

 

 


Prodejci  CZ:

KB BARKO - Liberec (výdejní místo)

OB Autodíly - Hradec Králové

Hostr s.ro. - Liberec (prodejna)

Retro-auta.com (e-shop)

Kosik.cz - ČR (e-shop)

Patro.cz (e-shop)

Mall.cz - ČR (e-shop)

Foxtoys - Praha (prodejny + e-shop)

KALENDÁŘE LEVNĚ - Liberecký kraj (prodejny)

Neoluxor ČR (síť prodejen knih + e-shop)

Puzzle-Puzzle.cz (e-shop)

Tabak-darky.cz Praha 9 (prodejna+e-shop)

Corona-knihy - Praha (prodejna + e-shop)

GLOBAL Kralupy s.r.o. - Kralupy n. Vlt. (prodejna)

Zdeko-puzzle.cz (e-shop)

Antikvariát Slaný (prodejna+e-shop)

I-puzzle.cz (e-shop)

Škodateam (e-shop)

ŠkodaHOME - Praha (e-shop)

Pohlednice-tap.cz (e-shop)

Národní Technické Muzeum Praha

Technické Muzeum Liberec

Prodejci EU:

Retro-auta.com (e-shop) EU

I-puzzle.hu (e-shop) Maďarsko

I-puzzle.pl (e-shop) Polsko

I-puzzle.sk (e-shop) Slovensko

 


Spřátelená muzea, výstavy:

www.muzeumauticek.cz

www.socialisticke-vozy.cz

www.technickemuzeumliberec.cz

www.automuzeum.cz

 


 

PUZZLE EDICE RETRO-AUTA

puzzle edice


 

Sponzoři:

www.kbbarko.cz

www.reklama66.cz

www.kalendarelevne.cz

 


Úvod » Edice PUZZLE 2

Edice PUZZLE 2

!od 7.2. 2017 do 15.5. byl z technických důvodů pozastaven prodej předmětů s vozy značky Škoda!

V lednu 2016 byl zahájen prodej první originální číslované série puzzle ze sběratelské edice Retro-auta. Puzzle z edice Retro-auta jsou nejen ideálním dárkem pro všechny automobilové nadšence, ale i zajímavým sběratelským předmětem.
Celá edice PUZZLE Retro-auta je tvořena fotografiemi vozů převážně ze sbírky p. Hrubého (Retro Autopůjčovna).


Nyní představujeme celkem 39 automobilů z této edice, která bude postupně rozšiřována o další vozy nejen z této sbírky. Cílem je vytvořit edici s kompletním vozovým parkem socialistických zemí z období 1960-1989.

NOVINKY!!! V Květnu a v Listopadu 2016  se sběratelská série rozšířila o další vozy (Škoda:Felicie cabrio, 1000 MB, 1000 MBG, 120 GLS, Garde, 100 L, 1202, Favorit 136, Fiat 126, Moskvič 2140, Zástava 101/1100,Wartburg 353...).

Koupí jakéhokoliv puzzle z této edice přispějete na záchranu vozů z dob nedávno minulých. Veškeré výnosy z prodeje těchto sběratelských předmětů jdou výhradně na rozšíření edice Retro-auta,a částečně na provoz sbírky p. Hrubého (Retro Autopůjčovna).

Podpořte koupí náši snahu o zachování těchto vozů i pro další generace. Pro přehled a objednávky PUZZLE přejděte do E-SHOPU

!od 7.2. 2017 do 15.5. byl z technických důvodů pozastaven prodej předmětů s vozy značky Škoda!

Nejednoho milovníka klasických automobilů potěší naše EDICE POHLEDNIC Retro-auta z období 1960-1989. Celá edice POHLEDNIC Retro-auta je tvořena fotografiemi vozů převážně ze sbírky p. Hrubého (Retro Autopůjčovna)

Nyní představujeme celkem 39 automobilů z této edice, která bude postupně rozšiřována o další vozy nejen z této sbírky. Cílem je vytvořit edici s kompletním vozovým parkem socialistických zemí z období 1960-1989.

NOVINKY!!! V Květnu a Listopadu 2016  se sběratelská série rozšířila o další vozy (Škoda:Felicie cabrio, 1000 MB, 1000 MBG, 120 GLS, Garde, 100 L, 1202, Favorit 136, Fiat 126, Moskvič 2140, Zástava 101/1100,Wartburg 353).

Pohlednice z edice Retro-auta jsou nejen ideálním dárkem pro všechny automobilové nadšence, ale i zajímavým sběratelským předmětem.

Koupí jakékoliv pohlednice z této edice přispějete na záchranu vozů z dob nedávno minulých. Veškeré výnosy z prodeje těchto sběratelských předmětů jdou výhradně na rozšíření edice Retro-auta a provoz sbírky p. Hrubého (Retro Autopůjčovna).

Podpořte koupí náši snahu o zachování těchto vozů i pro další generace. Pro přehled a objednávky POHLEDNIC přejděte do E-SHOPU!od 7.2. 2017 do 15.5. byl z technických důvodů pozastaven prodej předmětů s vozy značky Škoda!

NOVINKA!!! v prodeji od 28.9. 2016

Nejednoho milovníka klasických automobilů potěší naše novinková EDICE OBRAZY Retro-auta s fotografiemi vozů  z období 1960-1989.  V edici OBRAZY Retro-auta jsou v nabídce veškeré vozy, které jsou k dispozici na našich pohlednicích. Motiv je až na drobné ůpravy shodný s motivem pohlednic.

Veškeré obrazy na desce jsou formátu 100cm x 70cm. Tisk obrazů je prováděn speciálniími UV barvami přímo na 8mm  PVC desku, která je opatřené dvěma úchyty na zavěšení. Tato varianta obrazu na desce je ideální pro svoji nenáročnost na prostředí, a tudíž obraz může být umístěn i v prašnějších či vlhčích prostorech (garáže ,dílny atd.) popřípadě v přímo v exteriéru.

Nyní představujeme celkem 39 automobilů z této edice, která bude postupně rozšiřována o další vozy nejen z této sbírky. Cílem je vytvořit edici s kompletním vozovým parkem socialistických zemí z období 1960-1989.

Obrazy z edice Retro-auta jsou nejen ideálním dárkem pro všechny automobilové nadšence, ale i atraktivním doplňkem pro výzdobu vaší garáže, chodby, dílny, případně pokoje.

Koupí jakéhokoli předmětu z EDICE RETRO-AUTA přispějete na záchranu vozů z dob nedávno minulých. Veškeré výnosy z prodeje těchto sběratelských předmětů jdou výhradně na rozšíření edice Retro-auta a provoz sbírky p. Hrubého (Retro Autopůjčovna).

Podpořte koupí náši snahu o zachování těchto vozů i pro další generace. Pro přehled a objednávky OBRAZŮ přejděte do E-SHOPU


Y2YzYTgz